SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER
@

Průmyslové mostové jeřáby

Průmyslové mostové jeřábyJeřáby s lanovým kladkostrojem Podem řady MTM jsou nepostradatelné v montážní dílně nebo průmyslovém závodě. Díky osvědčené technologii pro vysoké nároky na spolehlivost a vzhledem ke své univerzálnosti a snadnosti použití jsou jeřáby Podem jedničkou v oblasti jeřábů pro vnitřní prostory a se středně těžkým až težkým vytížením.
Aby však jeřáb vyhovoval vašim specifickým požadavkům, je nezbytné upravit jej na míru pro specifické aplikace.

Zakázková řešení pro průmyslové mostové jeřáby

Zakázková řešení jsou projektována pro prostředí se zvýšenou teplotou (slévárny, sklárny), pro chemicky agresivní prostředí (chemické závody, sklady solí, přímořské oblasti), prostředí s nebezpčím výbuchu (doly, sklady paliv) apod., kde zapotřebí speciální provedení elektrických částí či speciální antikorozní ochrany.
Pro splnění vašich nejpřísnějších požadavků na výkon: automatizace, vysoce náročné pracovní cykly, náročné provozní prostředí, vysoké provozní rychlosti a speciální řídicí systémy. Jeřáby pro zdvihání licích pánví, jeřáby pro manipulaci se šrotem, koksovací jeřáby, automatizovaná manipulace s rolemi papíru a jeřáby pro manipulaci s ocelovými svitky plechu jsou jen některé ze speciálních jeřábů dodávaných firmou Podem/UNI Result s cílem zvýšit produktivitu a efektivitu procesů.
U zařízení pro středně těžký (ISO M5) až těžký provoz (ISO M6) zaručují námi dodávané komponenty a celky maximální spolehlivost . Minimální požadavky na údržbu a nízká cena náhradních dílů se odráží na velice nízkých provozních nákladech.
Průmyslové mostové jeřáby Využíváme dlouholeté zkušenosti našich dodavatelů a obchodních partnerů tak, abychom vám mohli předložit kvalitní, spolehlivé a při tom ekonomické řešení s vysokou užitností. Vyprojektujeme, vyrobíme a dodáme zakázku na klíč nebo ve spolupráci s Vámi pouze dílčí část projektu.
Nevíte-li, jestli je pro Vás vhodnější klasický mostový jeřáb, portálový jeřáb, výložníkový jeřáb či odpovídá-li Vašim nárokům speciální procesní jeřáb s automatickým řízením, nejste si jisti, zda je možné pro Vaši aplikaci vůbec možné nějaké zařízení vyrobit, neváhejte se na nás obrátit a my pro Vás připravíme obchodní nabídku.